Araba Üstünde Mangal Yapma Şakası
5 1

Araba Üstünde Mangal Yapma Şakası

  2243 İzlenme 2.3.2017 20
Araba Üstünde Mangal Yapma Şakası
Resmi Büyüt
Șimdi düșünelim arkadaşınızla bir ișiniz var ve piknik alanı denilebilecek bir yerdesiniz. Arabanızı park etmişsiniz, işinizi halledip geldiğinizde bir kișinin arabanızın üzerine çıkıp mangal yaptığını görüyorsunuz. İlk tepkiniz ne olurdu? 
Șok olurdum dediğinizi duyar gibiyim. Ve muhtemelen ilk yapacağınız șey o kişiyi ordan indirmek olurdu değil mi? Bu șakada da șakazede haklı olarak bunu yapıyor ve kısa bir süre șok geçirdikten sonra Mustafa Karadeniz'e arabanın üzerinden inmesini söylüyor. Mustafa Karadeniz ise șaka gereği yine sınırları zorluyor, çeșitli mantıkdıșı sözlerle șakazedeyi daha da sinirlendiriyor. Bu durumda tabiki şakazede sinirlenince Mustafa Karadeniz de bir süre sonra iniyor arabanın üzerinden. Șakazede ve yanındaki arkadașı (șakacıyla ișbirliği yaptığını sonradan anlıyoruz) Mustafa Karadenizi oradan uzaklastırmaya çalışıyorlar, başka bir deyișle kovuyorlar, şakacı ise 100 metre kadar gidiyor sonra oradan laf atmaya bașlıyor. Böyle bir durumda çaresiz hissederdiniz değil mi? Veya bu adam aklını yitirmiș galiba diye düșünebilirdiniz. Șakazedede de bu durumlar yașanıyor.
 
Tansiyon iyice artınca șakacı Mustafa Karadeniz artık șaka olduğunu söylemem lazım diyor ve açıklıyor. Tabiki șakazedenin arkadașıyla önceden ișbirliği yaptığını da açıklıyor. Șakazede de bunu öğrenince șașırıyor ve siniri büyük oranda geçiyor, ortam yumuşuyor ve bir klasik olarak kameralara el sallanıyor.


YORUMLAR (0)