Game of Thrones Dizisi
5 1

Game of Thrones Dizisi

  1148 İzlenme 20.2.2017 1
Game of Thrones Dizisi
Resmi Büyüt
Son yılların en popüler dizilerin biri olan Game of Thrones yani Türkçe adı olan taht oyunları taşıdığı çizgiyle adından uzun yıllar söz ettireceği ve bugünkü jenerasyonun etkisiyle de sonraki nesillere tesiri altında bırakacağı önemli bir dizi kuşağıdır. Sosyal medyada birçok capslere, birçok kişininde yaptığı mesajlara konu olan dizi adından oldukça söz ettirdi.

En başta ejdarhalar olmak üzere, çeşitli medeniyetleri, sıradışı asker ve kralları barındıran Game of Thrones; izleyenlere hüznü heyecanı, sevgiyi ve savaşı yansıtıyor. Dizi içerisinde adrenalin devamlı yüksek tutulduğu ve ilerleyen her bölümde de artırdığı söylemek mümkündür. Ayrıca sürekli savaş halinde olan krallar ve aileler diziyi ilgi çekici kılan diğer özellikleri arasında saymakta mümkün. Oyuncuların rollerine çok iyi odaklanmaları, adete rolüyle kişiliğini bağdaştırmış bir şekilde oynamaları da dizinin gerçekliğini yardım ettiğini söyleyebiliriz. Dizin yayınlandığı yer olan Amerika'da ve onlarca ülkede fenomen haline geldiği, binlerce fanlarının olduğu, seyircilerin dizin başlangıç tarihinin gününü iple çektiğini söyleyebiliriz. Her yıl kimi sinema dizileri ön plana çıkar ve fenerinin uzun müddet yanacağı dair sinyaller verir, ne yazık ki bunların sadece birkaçı izleyici tatmin eder ve bölümlerin yayınlamayı sürdürür. 

Game of thrones da feneri yanan bu  nadir dizi kuşaklarından biridir. Dizi içerisinde yer yer cinsel içerikli sahnelerinde bulunduğu dikkat çeker. Buna dair önlemlerinizi almanız hususunda sizi uyarmakta mükellefiz. Ayrıca dizinin sezon 6 son fragmanıda izleyecilerin karşısına çıktı.


YORUMLAR (0)