Kıvanç Tatlıtuğ'un Rol Aldığı Kuzey Güney Dizisi
5 1

Kıvanç Tatlıtuğ'un Rol Aldığı Kuzey Güney Dizisi

  1497 İzlenme 4.2.2017 00
Kıvanç Tatlıtuğ'un Rol Aldığı Kuzey Güney Dizisi
Resmi Büyüt
Kıvanç Tatlıtuğ'u genelde dizilerinde zengin, havalı çocuk tiplemeleri ile izlemiştik. Fakat 4 bölüm konuk oyuncu olarak yer aldığı ''EZEL'' dizisinde alışagelmişin aksine çok sert hatta tabiri caize ''psikopat'' bir rolde izledik. ''EZEL'' dizisinin de olduğu gibi Kıvanç Tatlıtuğun yer Aldığı diğer dizilerde AY YAPIM imzalıydı.

AY YAPIM yine çok iddalı bir projeyi ekranlara getirmek istiyor. Bu dizinin ismi ise KUZEY GÜNEY. Kanal D ekranlarında yayınlanacak dizinin başrollerinde az evvel bahsettiğimiz Kıvanç Tatlıtuğ'un yanı sıra Buğra Gülsoy, Öykü Karayel ve Rıza Kocaoğlu yer almakta. Bu bu isimler dışında da yine önemli isimler yer almakta. Mustafa Avkıran, Hazal Ergüçlü, Turgay Kantürk ve usta oyuncu Çetin Tekindor'un eşi Zerrin Tekindor diğer önemli tanıdık isimler.

Dizinin ana hikayesi ise birbirine zıt iki kardeşin olaylarını ekrana taşımak olacak. Kıvanç Tatlıtuğ, Kuzey karakterini Buğra Gülsoy ise Güney karakterini canlandıracak. Fragmanlardan da anlaşıldığı üzere Kuzey abisi Güney'in karıştığı bir kazada suçu üstlenir ve onun yerine cezaevine girer.Bunun sebebi ise Güney'in ertesi gün üniversite sınavı olması. İlk fragmanda görülen Kuzey cezevinden tahliye oluyor. Yine fragmanlarda da anlaşılacağı gibi dizinin müzikleri bi hayli dikkat cekecek gibi. Dizinin müzikleri AY YAPIM'ın her dizisinde olduğu gibi yine Toygar Işıklı imzalı.

Kıvanç Tatlıtuğ daha önce dizi için yaklaşık 8 kilo verdiğini açıklamıştı. Ayrıca uzman bir fitness koçunun uyguladığı program ile 3 ay da dikkat çekici bir fiziğe sahip oldu ve çok kez dizi yayınlanmadan ''baklava'' diye tabir edilen karın kaslarıyla çok konuşuldu. Kıvanç ve Buğra hayranlarının yanı sıra fragmandan bile kendine şimdiden hayran ve meraklı edindiren bir dizi bıraktı.


YORUMLAR (0)