Reyting Rekorları Kıran İçerde Dizisi
5 1

Reyting Rekorları Kıran İçerde Dizisi

  1294 İzlenme 31.1.2017 1
Reyting Rekorları Kıran İçerde Dizisi
Resmi Büyüt
Show TV'yi zor günlerinden kurtaran, reyting rekorları ile pazartesi gecelerini alt üst eden, usta oyuncu kadrosu ve tahminlerin çok fazla yükseğinde, çıtası gökyüzüne kadar ulaşmış, senaryosuyla İÇERDE dizisi pazartesi günü sendromlarımızın verdiği sıkıntıları günün akşamında silebilecek kapasitede bir dizi. 

İzlerken kesinlikle bize duygu iniş çıkışları yaşatan bu dizide, bu iniş çıkışların temel sebeplerinden biride usta oyunculuklar. Tabiki dizinin yapım şirketi AY YAPIM'ın senaryolarında sıkça kullandığı manipülasyon tekniği diziyi oldukça da heyecanlı kılıyor. Şimdi izlemeyen seyircilere spoiler vermeden izlemeye teşvik olması açısından diziden biraz bahsedeyim.

Polis Akademisi'nde okuyan Sarp ve Mert kardeş bilmediği için rakip olurlar. Sarp, Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisi'nden terfi olmasına 1 hafta kala polislikten çıkarılır. Diploma günü Müdürününe silah doğrultan Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni 1 hayata sayfa açar. Bu düzende Sarp'ın en yakın hasbı ise Polis Akademi'nin diğer sevileni kardeşi olduğundan habersiz Mert olacaktır.  

Dizinin ana karakteri olarak karşımıza Çagatay Ulusoy'un can verdiği ve belkide dizinin en sevilen karakteri olan Sarp Yılmaz çıkıyor. Bu rolle beraber Çagatay ününe ün katacak gibi duruyor. Gerek dizideki giyim tarzı gerek hal ve tavırları yeni bir trend oluşturacak gibi duruyor. Aras Bulut İyinemli'nin oynadığı Mert karakteri ise Sarp'ın, hayatında hiç istemeyeceği bir tip haline dönüşecektir. Aras bu rolle beraber, halkın gözünde o "yakarım Ali kaptaaan!" çılgınlığından uzaklaşmış daha olgun biri olarak gözükecektir. Ve dizinin babası Celal Duman karakterinin oyuncusu,ustalarımızdan biri Çetin Tekindor. İyi karakter rolünde görmeye alıştığımız Çetin ustayı bu dizide alışıla gelmişin dışında kötü bir karakter olarak görüyoruz ki bu da seyirciye merak uyandırır cinsten.

Polisiye, dram ve aşk karışımlarının yoğunlukla işlendiği bu dizide hiç beklenmeyen olaylar ve sınırsız heyecan ilerleyen haftalarda yeni bölümlerle bizi beklemekte. Dizinin son bölümlerini veya fragmanlarını içerde dizisinin resmi youtube kanalından izleyebilirsiniz. Bize bu güzel diziyi izleyicilere sunan İçerde dizisi ekibine teşekkür ederiz. İyi seyirler.


YORUMLAR (0)