12 Futbolcuya Benzeyen Türk Kişiler
5 1

12 Futbolcuya Benzeyen Türk Kişiler

  1639 İzlenme 1.12.2016 1
12 Futbolcuya Benzeyen Türk Kişiler
Resmi Büyüt
Önemli hayran kitlesine ulaşan ve herkes tarafından tanınan futbolculara benzeyen kişiler de hızlı bir şekilde meşhur olabilmektedir. Özellikle futbol konusunda büyük bir ilginin olduğu ülkemizde bu durum çok daha kolaydır. 

Yıldız olarak adlandırılan birçok futbolcunun benzerini görebilmemiz mümkündür. Cristiano Ronaldo'ya benzeyen Gökmen Akdoğan isimli genç Adanada yaşamaktadır. Yüz hatları ve saç stili ile oldukça yakındır. Özgür Atılgan isimli genç de Miroslav Stoch'a benzerliği ile şaşırtmaktadır. Göztepe alt yapısında futbola başlayan Özgür'ün Fenerbahçeli oyuncunun tıpa tıp aynısı olduğu rahatlıkla söylenebilir. İniesta'ya tıpa tıp benzeyen kişi ise Haydar Doğan isimli gençtir. Sivaslı olan Haydar'ın tek farkı kilosudur. Bir Süpermarkette manav reyonunda çalışan Haydar'ı görenlerin dikkatini çekmektedir. Yıldız isim Zlatan İbrahimovic'e benzeyen de bulunmaktadır. Ordu'da yaşayan Uğur Beyazıt isimli vatandaş da saç stilleri, yüz hatları ve bakışlarıyla Sergio Ramos'dan farklı değildir. Eskişehirli Uğur Uçak da Selçuk İnan'a tıpa tıp benzemesiyle tanınmaktadır. Yaver Baktemur da Raul Meireles ile aynıdır. Ergün Kaya isimli gencin Robin Van Persie'ye çok benzerlik gösterdiği görülmektedir. Luis Nani'nin de benzeri Ankara'da yaşamaktadır. 

Beşiktaşlı bir taraftarın da Luka Modric benzeri olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Milli takımın yeni yıldızı Emre Mor'un da benzeri vardır. Konyada yaşayan Ahmet Çelik'in de Messi ile tıpa tıp aynı olduğu söylenebilir. 


YORUMLAR (0)