Emre Mor Kimdir?
5 1

Emre Mor Kimdir?

  1272 İzlenme 23.9.2016 1
Emre Mor Kimdir?
Resmi Büyüt
Türk futbol severlere Mayıs'ın 29'unda merhaba diyen genç yetenek milli formayı giyindiği ilk maçında 45 dakika süre aldı. Aldığı süre boyunca Sadece Türk futbol otoriteleri tarafından değil dünya futbolu tarafından geleceğin yıldızları arasında gösterildi ki bunun ilk sinyalini ise Alman kulübü Borussia Dortmund'un ilgisini çekerek vermiş oldu.

Ardından futbol otoriteleri tarafından göz hapsine alınan genç yetenek milli takımda sırasıyla Slovenya ve Rusya maçlarında süre almayı başardı . Ayağına her top geldiğinde süratiyle bileklerine olan hakimiyetiyle ve maç içinde oyunu hızlandırmasıyla dikkat çeken 19 yaşındaki Emre, kısa sürede Türk takımlarınında radarına girmeyi başardı. Önünde bir çok seçenek olan genç yıldız bunlardan en doğrusunu seçti ve Almanya'nın köklü kulüplerinden Dortmund'un yolunu tuttu belki çevresindeki insanlar tarafından belki milli takımdaki abileri tarafından yönlendirilen Emre Mor'u, Türkiye'yi seçmeyerek en doğru kararı verdi gerek Türk futbolundaki sertlik gerekse Ülkemizde nice gençlerin kaybolmasını da göz önünde bulundurursak iyiki Türkiye'ye gelmemiş de diyebiliriz. Henüz kariyerinin başında alacağı Alman disiplini ve gittiği kulübün gençlere verdiği önemde göz önünde bulundurularak Emre'nin geleceğin yıldızı olmaması için hiç bir neden yok.

Emre Mor, artık önü daha açık ve parlak Yeni takımıyla yeni hocasıyla kendini geliştirerek hem bizim göğsümüzü kabartacak hem kendini kurtaracak potansiyel var sende, haydi gayret et çocuk haydi azimle çalış hem milli takımımızı sırtla hem kulübünü sırtla başarılar seninle olsun yolun açık olsun.

Videomuzu izleyeyerek Emre Mor'un hayatını ve nereli olduğu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.YORUMLAR (1)

  1. tsubasa
    23.9.2016 16:35:09

    Şımarmazsa çok iyi yerlere gelebilir. Ayrıca bol bol kaleye şut çalışması yapması lazım.