Deadpool (2016)
5 1

Deadpool (2016)

  2164 İzlenme 4.6.2018 11
Deadpool (2016)
Resmi Büyüt
Film dünyasında oldukça ses çıkartan ve sürekli gündemden düşmeyen 2016 da vizyona giren ve en son serinin 2. filmi de yapılan Deadpool bahsedeceğiz. Marvelin en sıra dışı kahramanlarından biriyle karşılaşıyoruz "DeadPool" Sade Wilson özel kuvvetlerde görev yapmış eski bir askerdir. 

Bu görevden ayrıldıktan sonra olağan bir hayat yasamaya karar verir. Hayatını düzene koymaya çalışırken, Vanessayı bulmuştur. Herşey mükemmel giderken, kanser olduğunu öğrenir ve hayata dair bütün planları değişir. Sevdiğini kadının gözleri önünde ölmeyi kendini yediremez ve onu terk eder. Vannes'dan uzakta bir hayat kurmaya çalışırken, hiç hesapta olmayan bir teklif alır. Ajax Francis adında bir kimyager kanseri yenebileceği bir deney sunar. Wade bir tercih yapmak zorundadır. Sevdiği kadın için bunu kabul eder. Herşey yolunda gitmez ve Wade'in tüm vücudu Ajax'ın yüzünden tamamen yanar. Artık bambaşka biri ve insan üstü güçleri olan Wade'in tek amacı intikamdır.

Bakalım Deadpool figüründe oynayan Ryan Reynold oyunculuğunu merak edenler ve Deadpool ne gibi zorluklarla karşılacak hep birlikte izleyip görelim.YORUMLAR (0)