Pes 2019 İçeriği ve Görünümü Nasıl Olacak?
5 1

Pes 2019 İçeriği ve Görünümü Nasıl Olacak?

  943 İzlenme 22.5.2018 1
Pes 2019 İçeriği ve Görünümü Nasıl Olacak?
Resmi Büyüt
Yıllardır ağzımızdan düşmeyen o soru “PES mi FIFA mı?”. PES 2019 Konomi’nin yaptığı açıklamaya göre 30 Ağustos 2018 Perşembe günü piyasaya sürülecek.

İlk kapağından ve çıkacağı platformlardan bahsedelim. PES 2019’un kapağında bu sezona hızlı ve çok iyi bir giriş yapan Barcelona’lı futbolcu Coutinho yer alacak. PES 2019 yine bizi şaşırmıyor ve sadece PC, PlayStation 4 ve XBOX One platformlarında çıkış yapacak. Fiyatı ise PlayStation 4 için 179 TL, XBOX One için 152 TL olması bekleniyor.

PES 2019’un da PES 2018’inki gibi oyun motoru Fox Engine olacak. 

Özelliklerine bakacak olursak, PES 2019 ile birlikte oyuncuların yorulup fazla koşamaması geliyor. Farklı yeni futbolcu becerileri ile artık beceri sayısının 39 olması bekleniyor. PES’in eski serilerinde kar modu yoktu ve bu çok büyük bir eksiklik olarak görülüyordu. Şimdi ise PES 2019’a kar modu geliyor. Artık maçlarınızı isterseniz karda oynayabileceksiniz. PES artık PES 2019 ile birlikte 4K özelliğini de beraberinde getiriyor. MyClub modunda ise önemli değişiklikler olacağı söyleniyor.

Yapay zeka tarafından değerli geliştirmeler olucak. Uzun zamandır öne atılmayan Become A Legend modu güncellenecek. Random Selection ilk defa online olarak da oynanabilecek. Ve oyunun görünümü ve arayüzü de hayli değişeceği söyleniyor.

Lisans konusuna gelecek olursak. Bu konuda PES beklentileri karşılayamıyor fakat artık Liverpool’un tam lisansını elinde bulunduruyor. Senelerdir beri UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Şampiyonlar Ligi lisanslarını kendisinde bulunduran PES artık bu lisanları alamıyor ve bu lisanslar FIFA’ya geçiyor. PES 2019 Türkiye Ligi için daima olarak imza kampanyaları yapılıyor, hatta Türkçe maç anlatımı bile isteyen oyunseverler var ama Konami’nin TFF ile görüşmediği biliniyor.

PES severler tarafından dört gözle beklenen bu oyun gerçekten iyi sinyaller vermeye başladı. Fakat şu lisans problemini bir an önce çözse iyi olur. İyi eğlenceler…


YORUMLAR (0)