Yeni Tsubasa Ekranlara Dönüyor - 2018
5 1

Yeni Tsubasa Ekranlara Dönüyor - 2018

  824 İzlenme 2.4.2018 11
Yeni Tsubasa Ekranlara Dönüyor - 2018
Resmi Büyüt
Bugünlerde çok konuşulan bu meşhur çizgi filmin yeni serisi yapıldıve 2018 yeni fragmanı yayınlandı. Birçok nesle anime kültürünü sevdirmiş bir çizgi filmdi Tsubasa. Şimdi ise bu anime kültürü ile ilgili  Naruto'ya çok yoğun ilgi olduğunu biliyorum. Hepinizin de bildiği gibi kahramanımızın adı Tsubasa Ozara ve bir futbol çizgi filmdir.

İnsanın aklına bu arada ateriler de gelmiyor değil açıkçası. Benim izlediğim bir çizgi film daha vardı onun kahramanı da Kanou Kysouke idi. Tsubasanın Nakatsu  takımına girmesi ile başlayan heyecanın  Captain  Tsubasa 1983 ve dünya kupası serileri vardı. Tsubasa deyince tabi ki  herkesin aklına ilk olarak orta sahaya gelene kadar bir bölümün bitmesi gelmektedir. Pozisyonun gol olup olmayacağını ancak bir sonraki bölümde öğrenme şansına sahiptik. Tsubasa büyük bir lider büyük bir golcüydü, takımını ipten alırdı gerçek bir kahramanı. Takım arkadaşı Wakabayashi müthiş bir kaleciydi gol yemesi imkansıza yakındı. 

Wakabayashi'nin Schenider'in şutunu  gözlerini kapatıp sadece topun sesini takip ederek kurtarması hala akıllarımızdadır. Tsubasanın omzundan sakatlanmasına rağmen maçı bırakmayıp devam etmesi özel vuruşu ile gol atması büyük bir kahramanlık örneği idi.

Misaki ile çok iyi anlaşan Tsubasa takımlarının gol yükünü çekiyorlardı. Meiwa takımından bahsedecek  olursak Wakashimazu da efsane kaleciydi. Hyuga da takımın en önemli kozu idi. Şimdilerde Tsubasanin  yeniden ekranlara geleceği konuşuluyor 2018'de hangi gün yayına girecek merak konusu. Bakalım gelişen teknolojinin Tsubasa üzerinde nasıl bir etkisi olacak, acaba Messi ve  Cristiano Ronaldoyuda eklicekler mi?

Hazırlayan : Egemen Şekercioğlu

YORUMLAR (0)