Mağaraya Girmeye Çalışan Adam - Dünyanın En Kısa Belgeseli
5 1

Mağaraya Girmeye Çalışan Adam - Dünyanın En Kısa Belgeseli

  773 İzlenme 28.2.2018 1
Mağaraya Girmeye Çalışan Adam - Dünyanın En Kısa Belgeseli
Resmi Büyüt
Kendini Yaban TV'nin veya diğer belgesel kanallarının serüvenine kaptırmış öz güveni yüksek bir şeyler üretmek isteyen bir vatandaş profili görüyorum.  

Bu yola ya kendi isteğiyle ya da çevrenin dürtmesiyle çıkmış olabileceğini tahmin ediyorum ama ne olursa olsun bir kamerayla bu internet aleminde dibi görenler kadar şelaleyi gösterip de meşhur olanlar da var. Örneğin bu videodan sonra artık bilmediği deliklere girmemeyi ya da önlem almayı kesinlikle öğrenmiştir ve buna göre hareket etmeye özen göstermiştir diye tahmin ediyorum. İzlenimim şu yönde kendi için büyük ama insanlık için küçük bir girişim örneği başarısızlıkla sonuçlanmıştır. Ama herkes doğuştan belgeselci veya Youtuber mı doğuyor? Hayır. Vatandaşın özellikle bir an orada sıkışmasını çıktığı bu yolda acemilik ile profesyonellik sıkışıp kalması olarak değerlendirebileceğimiz bir video.

Eğer ki bu yolda usanmadan sıkılmadan devam ederse tıpkı KFC'Nin Vakko'nun Edisson'un yaptığı gibi yılmaz ve inandığı önünde duran hedefe doğru düzgün adımlarla bir çizgide ilerlerse başarılı olabileceğine inancımın yüksek olduğunu hissediyorum. Çünkü o isteği ilhamı ve azmi görüyorum.

Hazırlayan : Furkan Yurtçiçek

YORUMLAR (0)