Arif V 216 Film Şarkıları
5 1

Arif V 216 Film Şarkıları

  865 İzlenme 26.2.2018 1
Arif V 216 Film Şarkıları
Resmi Büyüt
Arif V 216 öncelikle büyük bir bütçe ayrıldığı ve tam bir emek filmi olduğu kesin. Zaten Cem yılmaz filmleri ister beğenilsin ister beğenilmesin her zaman emek harcamış filmleridir.

Filmdeki grafikler dekorlar sahne geçişleri başarılıydı. Özellikle filmdeki mesajlar dokundurmalar gayet yerinde ve anlamlı idi. Mesaj içerikli filmleri  sevenlerin bu filme gitmesini kesinlikle tavsiye ederim. Kezâ nostalji sevenler için de bu filmin biçilmiş kaftan olduğunu düşünmekteyim. Çünkü film Yeşilçam sinemasından birçok iz barındırıyor. Film kadrosundaki karakterler ile Yeşilçam karakterleri arasındaki eşleşmeler gayet yerinde ve başarılı olmuş. Cem Yılmaz filmin karakterlerini ve fragmanını 1 sene önceden yayınlamıştı. Bu da film ile ilgili çalışmanın ne kadar yoğun olduğunu göstermektedir. 1960'ların yaşam tarzı filmde çok isabetli bir şekilde yansıltılmıştır. Filmde Zeki Müren sahneleri ve eski yeşilçam tiplemeleri oldukça çok konuşuldu. Ayrıca Filmle ilgili birçok şarkı seslendirildi, gerek Seda Bakan'ın seslendirmiş olduğu şarkılar, gerek Farah Zeynep Abdullah söylediği şarkılar çokça beğenildi.

Filmle ilgili eleştireceğimiz noktalardan biri ise ürün yerleştirmenin çok fazla kullanılmasıdır. Biraz göz yorduğunu düşünmekteyim. Özetleyecek olursa izleyenlerin keyif alacağı her dakikası dolu olan bir film olduğunu düşünmekte ve tavsiye etmekteyim.

Hazırlayan : Egemen Şekercioğlu

YORUMLAR (0)