2017 Yılında Ölen Ünlüler
5 1

2017 Yılında Ölen Ünlüler

  1420 İzlenme 19.12.2017
2017 Yılında Ölen Ünlüler
Resmi Büyüt
2017 bitiminde birçok ünlü simaları dünya hayatından yolculuk etti. 2017 yılında vefat etmiş ünlü isimleri ele alıcağız bugün. Kimisi ani ölümle, kimisinin yaşının verdiği hastalık yorgunluk bu dünyadan göçüp gitmiştir. Bazıları kariyerinin zirvesinde, bazıları ise daha yolun başındayken kazayla ölümle sonuçlanmış ünlü simalar aramızdan ayrılmıştır.

Hababam sınıfının efsanevi oyuncusu Halit Akçatepe, Yeşilçamın usta aktörü Fikret Hakan, Hint sinemasının  eski yıldızlarından Shashi Kapoor gibi sinema oyuncuları aramızda artık yoklar. Türk futbolunun önder ve yılların emektar ismi İlhan Cavcav. Gençlerbirliği başkanı Cavcav ölümünden sonra kulüp başkanlığına oğlu devralmıştır. Belkide Türk spor camiasinin en önemli kaybı şüphesiz Naim Süleymanoğludur. Küçük yaşlarda Türkiye pasaportu alan Naim Süleymanoğlu geldiği günden beri yarıştığı bütün kulvarlarda ismini duyurmayı başarmıştır. Nice şampiyonluklar nice madalyalar. Ülkemizi gururla Avrupada bayrağımızı en tepeye şanıyla çıkarmayı başarmıştır. Cheick Tiote bu yaz hatta ondan önceki transfer döneminde Galatasaraya gelecekti ama sağlık sorunları çıkınca Galatasaray transferden vazgeçmişti. Futbol hayatını İngiltere liginde orta saha olarak devam ettiriyordu. Ama sağlık sorunları sebebiyle yeşil sahalarda gözlerini yumdu. Çoğu kişinin filmlerini hayranlıkla izlediği Vatan Şaşmaz. Oda cinayete kurban gitti diyebiliriz. Bir akşam günü haberlerde son dakika gördüğümüz bizde şok etkisine uğratan Şaşmaz, Türkiye için önemli biriydi. Neşe kaynağıydı ama vakit buraya kadarmış. Canısı şarkısıyla gönlümüzde taht kuran Erzurumlu olan sanatçı İbrahim Erkal'da genç yaşta öldüğü için birçok sevenlerini üzmüştür.

Hepsine hatta sayamadığımız şüphesiz birçok isim vardı bizde yazımıza 7-8 kişi sığdırabildik. Videoda diğer kişileri görebilirsiniz.


YORUMLAR (0)