El Cuerpo (Ceset) Filmi
5 1

El Cuerpo (Ceset) Filmi

  1240 İzlenme 14.12.2017
El Cuerpo (Ceset) Filmi
Resmi Büyüt
Şu sıralar İspanyol filmleri ciddi derecede beğenimi kazanmış durumda. Film seçme konusunda, ince eleyip sık dokuyan biri olduğumdan İspanyol filmlerini izlemeye başlama kararım biraz zor oldu benim için. Özellikle gizem filmlerinde kendini aşmış olan İspanya film piyasası bu kategoride şüphesiz önde gibi gözüküyor. Hatta bazı yorumlarda görüyorsunuzdur şu filmi izleyin muhakkak diye, neredeyse her yorumda bu filmi görebilirsiniz.

Ceset filmi zekice yapılmış ve bana göre kendini izletmeyi başarmıştır. Ve El Cuerpo(The Body) filmini izleyerek bu önyargımı yıkmış bulunmaktayım. Gerilim ve Gizem kategorisinde yer alan bu film, Kimya şirketi sahibi Mayka'nın esrarengiz ölümü ve ölümü arkasında ki sırkapısını aralıyor. Filme başlatığınız dakikadan itibaren film sizi bir şekilde içine alıyor merak uyandırıp sizin film hakkında yorumlar yapmaya başlamanızı sağlıyor.

Gizem dolu bu filmde , sonuca dair bir fikir üretirken kesişen hayatlar pek fazla hesaba katılmıyor. Film sürekli sizi başka yere çekiyor, ve sonunda ters köşe ile gerçekten inanılmazmış demenizi sağlıyor.     


YORUMLAR (0)