Boks Severler İçin Southpaw - Son Şans Filmi
5 1

Boks Severler İçin Southpaw - Son Şans Filmi

  951 İzlenme 17.11.2017
Boks Severler İçin Southpaw - Son Şans Filmi
Resmi Büyüt
Jake Gyllenhaal'ın harika performansıyla boks severler için izlenecek bir film diyebiliriz. Kendinizi zirveye çıkmış gördüğünüz an aslında düşmeye başlamışsınız demektir. En iyiler her zaman hedef olur. Önemli olan en iyi olmaktan ziyade kalmaktır. Gelişmektir ve çalışmaya devam etmektir. 

Olumsuzluklar olabilir, sıkıntılar yaşanabilir hatta hayatınızı etkileyen olaylarla karşılaşabilirsiniz ama bir hedefiniz varsa ve o hedefte ilerlemeyi kafanıza koyduysanız durma ve pes etme şansınız yoktur. Düşebilirsiniz yaralar alabilirsiniz belki de kaybetmiş görünebilirsiniz. İnsanların size gösterdiği davranışlar kazanırken ve kaybederken ki izledikleri tutum size daha çok çalışmak daha çok istemenizde yardımcı olacaktır. Bunu çevreniz için aileniz için yapmalısınız ama en önemlisi kendiniz için ayağa kalkıp savaşmaya devam etmelisiniz.

Tabiki kolay olmayacaktır ve zirveye çıkarken izlediğiniz yolun dısına çıkmak zorundasınız. Eğer yeterli seviyede olsaydınız o konumda kalırdınız. çalışma şeklinizi geliştirmek eksik olduğunuz şeylere ağırlık vermek zorundasınız. Bunun için çevrenizde bulunan insanlardan güç alacaksınız. Eğer sen kazanmak istiyorsan en iyisi olmak istiyorsan eski hayatını geri kazanmak istiyorsan bu yolda kaybettiğin her şeyin değerini bilmen ve zirveye çıkarken nelerden ödün verdiğini ne kadar çalıştığını ve bu yolda kaybettiklerini aklından çıkarmaman savaşmaya ayakta kalmaya devam etmen gerekiyor. 

En önemlisi de gücünün yanında karakterini de ortaya koyman gerekiyor. Güç seni bir noktaya getirir fakat kalıcı olmanı sağlayacak şey çalışmaya devam etmek ve kaybetmeyi kabul etmeyen savaşan karakterini yansıtmandır.

Hazırlayan : Berkay Atalay

YORUMLAR (0)