Kaybedenler Kulübü Yolda Fragman
5 1

Kaybedenler Kulübü Yolda Fragman

  1114 İzlenme 16.11.2017
Kaybedenler Kulübü Yolda Fragman
Resmi Büyüt
16 Mart 2018'de vizyona girecek bu filmin ilk serisi özgün bir çekim olarak göze batmıştı. Ben dahil çok büyük bir kitle kendisinden izler bulmuş ve filmi benimsemişti.

Replikleri dillere dolanmış, capslere çokça yerini almıştı. Öykünün gerçek bir hayatı anlatan bu filmde ana figürler Mete ve Kaan'ı Yiğit Özşener ve Nejat İşler oynuyor. Nejat işler kendisini bu sektörde öyle özletiyorki rol aldığı yapımları izlemek için gün sayılır hale geliyor hayranları tarafından. Yiğit Özşener'in de Ezel dizisindeki Cengiz karakterinden  sonra en çok akıllarda kalan rolü olmuştu Mete. Bu iki radyocu bu seride bol bol seyahat edecek ve biz de kafalarının estiği yere giden Mete ve Kaan'a yolculuklarında arkadaş olacağız. Kendi kitlesini oluşturan bir film olacak yine. Çünkü insanlar o kadar sıkıldı ki basit aşk filmleri, seviyesiz komedi filmlerinden. Farklı bir şey görünce ister istemez önce yadırgasa da izlemekten ve repliklerini hayatına katmadan yapamıyor. Kimsenin dile getiremediği şeyleri kolayca dile getirmişlerdi. Bu tıpkı filmde başlarda yadırganıp sonradan hayatlarında önemli yer aldığı gibi bizlerin hayatında da izler bırakmıştı. İnsanlar monotonlaşan hayatlarının aksine farklı ve zevk duyduğu şeyleri yapan bu ikiliyi sevmişlerdi.

Filmin adına, karakterlerin adına sayfalar açılmış replikler paylaşılmıştı. Hayranları filmin vizyona gireceği tarihi iple çekiyor. Size tavsiyem filme gitmeden önce serinin ilk filmini bir daha izleyin ve 6-7 yıl içindeki karakterlerin değişimlerini analiz edin. Belki de hayatınızı etkileyebilecek,değiştirebilecek şeyler bulabilirsiniz.

Hazırlayan : Berkay Atalay

YORUMLAR (0)