Ingrid Goes West - Yeni Film
5 1

Ingrid Goes West - Yeni Film

  876 İzlenme 6.11.2017 1
Ingrid Goes West - Yeni Film
Resmi Büyüt
Ingrid goes west  filmini izledim. Sizlere de tavsiye edebilir miyim bu konuda pek emin değilim. Görsel olarak pek canlı olarak gelmese de müzikleriyle bir yerlere varmaya çalışılmış, aslında film boyunca kendinizi ara ara o sahnelerin içinde görüp rahatsız olabilme ihtimaliniz bir hayli yüksek. 

Günümüz sorunları, sıradışı durumları nasıl olağanlaştırdığımızı defalarca vurgulamakta film. Oyunculuklara geldiğimiz zaman Aubrey Plaza başarılı bir oyunculuk sergilemiş, yaptığı oyunculukla sizleri kendisine çekebiliyor. Çoğu film de olduğu üzere bazı klişeler mevcut, abartılı gelebiliyor ve canınız bundan dolayı sıkılabiliyor. Model dünyanın insan yaşamını ve psikolojisini nasıl yankı bıraktığına dair özetler sunan 2017 yapımı filmdir. Günümüz çağının internet bağımlılığını ve bireysel bozukluk üzerine üstelemiş konusu itibariyle farklıdır.

Genel olarak incelendiği zaman film günlük sorunlarımızı ele alışıyla, yaşananları bize sade ve anlaşılabilir sergileyişiyle kendimizi sorguya çekebilmemiz adına güzel bir film olduğunu söyleyebilirim. Boş vaktiniz var ise izleyebilirsiniz.


YORUMLAR (0)