Kadın Dizisi
5 1

Kadın Dizisi

  1375 İzlenme 2.11.2017 1
Kadın Dizisi
Resmi Büyüt
Dizinin figürlerini canlandıran isimlerden bazıları Caner Cindoruk, Özge Özpirinçci ve Bennu Yıldırımlar gibi tecrübeli oyuncuların rol aldığı "Kadın" dizisi salı günleri saat 20:00’de izlediğim, nadir bulunan fevkaladenin fevkinde olan dizilerden biridir. 

Çok kaliteli bir dizidir ve ayırıca kocasını kaybetmiş bir kadının hayatındaki zorluğu anlatan bir dizidir. Bu kadın normal bildiğimiz kadın gibi değil. Çünkü çok güçlü bir kadın, süper bir kadın! Çoçuklarını babasız büyüten, hem annesi olup hem babası olan kocaman yürekli ve tam anlamıyla dediğim gibi güçlü olan bir annenin hikayesidir. Bu hikaye bir annenin iki işte gece, gündüz calışıp çaresizlik ten sırf çoçukları okuyup hayata tutunsun, iyi yerlere gelsin diye dilenmeye kadar giden bir yolun hikayesidir. 

Size diziyi daha çok özetlemek ve bilgilendirmek için, Dizinin Konusu;
Kadın, hayatı sevip , sevinçle , coşkuyla bağlanmasada çocuklarının sevgisini o kocaman yürekli kalbinde sevgiyle taşıyan onca zorlukların içinde fakirliğin ve yaşam mücadelenin içinde olupta hayatın zorluklarına rağmen çoçuklarını güldürmeyi ve yaşamın zorluklarına karşı kendisini siper ve harap edip çoçuklarını koruyup kollamayı başaran, anne gibi anne olan KAHRAMAN Baharın HİKAYESİDİR...

Yani bunları yazmamın sebebi ve size demek istediğim şey, Salı günleri evde sıkıldıysanız ve yapaçak hiçbirşey yoksa saat 20:00 de ekran başına geçip, çayınızı ve mendilinizi hazır edip Fox TV’deki kadın dizisini izlemenizdir. Çünkü gözlerinizden bozuk vanadaki su gibi yaş akıcak ve sel olup gideceği bir dizidir. Size bu diziyi öneriyorum ve hiç kaçırmayın diyorum ve dikkat edin çünkü bu dizi sizleri Ekrane kilitleyecek!


YORUMLAR (0)