Suikastçı - American Assassin Fragman
5 1

Suikastçı - American Assassin Fragman

  971 İzlenme 18.10.2017
Suikastçı - American Assassin Fragman
Resmi Büyüt
2017 yapımı olan gerilim branşında olan filmde ana karakterimiz Mitch sahilde sevgilisi ile denizde yüzerken evlenme teklifi ediyor. Teklifi kabul eder ve iki tarafta çok sevinirler ve mutludurlar.

Mitch kendilerine içecek almaya giderken bir anda teröristlerin baskını ile karşı karşıya kalırlar. Bu silahlı saldırıda sevgilisini öldürürler, kendiside yaralı olarak kurtulur. 18 ay sonra sevgilisini öldüren adamların arasına sızar. Tam öldürecekken ABD özel askerleri gelir ve bu olaydan sonra kendini özel ABD ye bağlı yerde bulur kendini. Bu vakitten sonraki asıl amaç kaçırılan Nükleer Bomba. Rusya, İran bu bombayı almak için kaçak yollardan almaya çalışırlar.Asıl onu almak isteyende İran. 

Antlaşma olduğu için Nükleer bomba alamadığı için kaçak yollardan almaya çalışır. Rapp de özel bir ekiple bu işi çözmeye çalışır.

Filmde bazı sahneler islam karşıtı olduğunu göstermektedir. İzleyicilerin filmde müslümanları kötü göstermesi tepkiye yol açmıştır. Ayrıca filmde Türk askerinin öldürülmesi, ülkemizde bazı kesimlerin büyük bir yankı uyandırmasına sebep olmuştur.


YORUMLAR (0)