Vincent Janssen'in Attığı Goller
5 1

Vincent Janssen'in Attığı Goller

  919 İzlenme 26.9.2017 1
Vincent Janssen'in Attığı Goller
Resmi Büyüt
Günümüz futbolunda artık forvetler hızlı, çevik, dinamik olmalı. Eğer bu şartlar varsa iyi takımlarda iyi işler yapabilirsin. Fenerbahçe'nin yeni transferi Janssen'in birbirinden güzel gollerini bu videomuzda sizlere sunmaya çalıştık. Öncelikle yeni golcü Janssen kimdir ve hayatından kısaca bahsedelim. 

Hollandalı futbolcu ilkte Almere City takımında başlayıp ordan Az Alkmaar takımına geçti. Genç yaşına rağmen Hollanda liginde iyi işler yaptı ve adından söz ettirmeye başladı. Taki Tottenham Hotspur takımından gelen 20 Milyon teklife kadar. Artık Janssen avrupanın en büyük en iyi liglerinden biri olan İngiltere ligine geldi. Aslında ilk basta pek fazla ilgi göremedi. Zaman ilerliyor ama Janssen formunu bir türlü tutturamıyordu. Harry Kane attıkça atıyor, Janssen'de sadece gölgesinde maçları kenarda izliyordu. Taki Fenerbahçenin teklifine kadar. 2017/18 sezonunun ilk devresinde transfer sezonuna saatler kala Fener'in kadrosuna girerek kendine yer buldu. Çoğu fenerli kişiler kim bu futbolcu Van Persie gibi olmasın istiyorlardı ve birbirlerine soruyorlardı elimizde kalmasın diye. Ama Janssen küllerinden doğmuş gibiydi. Müthiş mücadelesiyle taraftarların ve yönetimin gözüne girmişti. Janssen derbide oynadığı oyunla Van Persie'yi unutturdu bile. Beşiktaş maçı ile su ana kadar 2. golünü buldu. Akıllarda şu sorular geziyor. Bu adam kiralık biz almaya çalışsak bize kaça satacaklar diye. Ama Janssen bu mücadeleyi bu hırsı, azmi devam ettirirse çok iyi yerlere gelebilir. 

Vincent Janssen'den bahsetmek gerekirse Janssen süratli, dinamik sırtı kaleye dönük oynayabilen futbolculardan bir tanesi. Nerde ne yapacağını çok iyi biliyor. Tekniğiyle zor işleri başaran attığı gollerde oluyor. Zaman geçtikçe kendine iyi bakar geliştirirse iyi yerlere geleceğini düşünüyorum.


YORUMLAR (0)