Lens, Noah ve Gary Medel Come To Beşiktaş Akımı
5 1

Lens, Noah ve Gary Medel Come To Beşiktaş Akımı

  1215 İzlenme 11.8.2017 1
Lens, Noah ve Gary Medel Come To Beşiktaş Akımı
Resmi Büyüt
Beşiktaş'ın 'Come To Beşiktaş' akımı tüm dünyaya yayıldı. Öyle ki Neymar'ın imza töreninde bile duyuldu. Aslında bu mimarın baş aktörlerinden birisi Beşiktaş taraftarlarıdır. 

Diego Costa'nın sosyal medya hesaplarına 4 Milyondan fazla yorum atarak rekor da kırmışlardır. Birçok ünlü de bu akıma katılarak Diego Costa'ya 'Come To Beşiktaş' yazmıştır üstelik Fenerbahçeli ve Galatasaraylı olmalarına rağmen. Taraftarlar çok istedi ama maliyet açısından bu transferin yapılması biraz zordu. Öyle olduğu için de transfer gerçekleşmedi. Yönetim Diego Costa kadar olmasa da onun kadar başarılı olan Alvaro Negredo'yu forvet bölgesine takviye etti. Kısaca 'Come To Beşiktaş'akımını taraftarlar başlattı diyebiliriz. Bu akımı fırsat bilen yönetim transferlerini ilginç ve eğlenceli bir şekilde açıklamaya başladı ve bu da tüm dünyanın ilgi odağı oldu. Ve son olarak Beşiktaş Lens'ten sonra Şilili savunma oyuncusu Gary Medel'i de açıkladı. Lens'in konuşma yaptığı ve Medel'in I'm Coming to Beşiktaş dediği videoda diğer videolardan değişik olarak Atiba Hutchinson'un sempatik oğlu Noah'da yer aldı. Beşiktaş taraftarı bu tür videoları sanırım daha çok bekliyor gibi.

Medel'in gelmesiyle Tosic'in yedeğe çekileceği Beşiktaş'ın stoper hattında Pepe-Medel ile oynayacağı kesin gözüyle bakılıyor. Öte yandan Medel'in gelmesiyle Mitrovic ve Milosevic'in uygun teklif gelmesi dahilinde satılması planlanıyor. Beşiktaş'ın Gary Medel ile transferi bitirdi denilebilir artık. Yönetimin başka transfer yapması beklenmiyor. Beşiktaş sezona Konyaspor'a karşı oynanan ve 2-1 yenilgiyle sonuçlanan Süper Kupa Finali ile başladı. Taraftarlar yenilginin ardından takımın eksiklerinin olduğunu düşünerek umutlu bakıyor ve bu sezonda da Şenol Güneş ve oyuncularından geçen 2 sezonda da olduğu gibi şampiyonluk bekliyor. Bizde Beşiktaş'a 2017-2018 Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav sezonunda başarılar diliyorum.


YORUMLAR (0)