Jeremain Lens Come to Beşiktaş Klibi - Lensin Rüyası
5 1

Jeremain Lens Come to Beşiktaş Klibi - Lensin Rüyası

  932 İzlenme 6.8.2017 20
Jeremain Lens Come to Beşiktaş Klibi - Lensin Rüyası
Resmi Büyüt
2017/18 sezonunun ilk devresinin yaptığı nokta atış ve birbirininden mükemmel transferleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Bu sene şampiyonlar ligine katılacak olan temsilcimiz Beşiktaş yine farklı bir şekilde Türkiye gündeminde. Yeni bir akımla transferi sosyal medya mecrasında facebook, instagram ve twitter vs. gibi yerlerde video ile duyurmak. Türkiye de sık rastlanmayan bir durum. Ama Beşiktaş bu konuda gayet başarılı. Fikret Orman'ın transfer başarısı ve aldığı oyuncuları ucuz maliyetli takımına kazandırması devam ediyor.

Bu sefer yapılan ise Lens'in rüyası adlı videosu oldu. En son olarak golcü oyuncusu Alvaro Negrodo'yu alan siyah-beyazlıların kadrosunu sağlamlaştırdığı son aday ise önceki sene Fenerbahçe'de geçiren Jeremain Lens oldu. Ama bu klasik bir şekilde kamuoyuna aktarılmadı direk video ile yapıldı. Transfer dönemine hızlı giren "Come to Beşiktaş" sloganının devamı niteliğindeki ve "Lens'in rüyası" tagıyla paylaşılan videoda yeni transfer Negredo, ünlü futbolcuyu arayarak kendisini Beşiktaş'a gelmesini söylüyor. Lens'in açıklaması da "Beşiktaş'a geliyorum" cevabını veriyor.

Bu çalışma Türkiye'nin futbol camiasının gündeminde yer aldı. Hazırlanan bu video içeriği, senaryosu ve amacı ile unutulmazlar arasında yerini alacak gibi. Tabii bunu yapan son 2 senesinde büyük başarılara imza atan Beşiktaş'a ait. Video ile transfer duyurmak ise bu başarıların devamı niteliğinde. Futbolseverlerin sempatisini kazanan Beşiktaş takımı böyle devam giderse Türkiye'nin gururu olmayı sürdürcek gibi. Öte yandan Lens bugün Türkiye'ye gelerek Türkiye Süper Kupa finalini Samsun'da izleyecek.YORUMLAR (0)