Beşiktaş'ın Alvaro Negredo İçin Hazırladığı Come to Klibi
5 1

Beşiktaş'ın Alvaro Negredo İçin Hazırladığı Come to Klibi

  1168 İzlenme 3.8.2017 01
Beşiktaş'ın Alvaro Negredo İçin Hazırladığı Come to Klibi
Resmi Büyüt
Beşiktaş uzun zamandır kadrosuna katmak için uğraş verdiği ve nihayet sonuçladı yeni transfer Alvaro Negredo transferini sosyal paylaşımında bam bam efektiyle videosu ile duyuruldu. Birçok takım artık bir transfer yaptığı zaman artık farklı şekillerde tanıtmaya başladı.

Beşiktaş forvet transferini bitirdi ve Negredo artık kara kartal diyebiliriz. Ancak bir o kadar ses getiren olay transferin duyuruluş şekliydi. Quaresma, Pepe ve Negredo'nun yer aldığı, "Come to Beşiktaş" vurgusu yapılan video kısa sürede fenomen haline geldi. Birçok takımın aktif kullandığı sosyal medya Beşiktaş'ın da reklamını güzelce yaptı. Önce Quaresma Pepe'yi arayarak come to Beşiktaş dedi ve takıma davet etti. Teklifi kabul eden Pepe, Negredo'yu arayarak, "Come to Beşiktaş Negredo" dedi ve Negredo 'anlaştık, geliyorum diyerek transferi duyurmuş oldu. Taraftarın çok beğendiği video kısa sürede yayıldı. Transfer'in duyuruluş şeklini oldukça beğendim. Takımlarımızın bu reklam çalışmalarını daha fazla yapması gerekiyor.

Transfere gelirsek bence Negredo ligimize uygun bir futbolcu. Form tutması halinde kulübe çok renk katacaktır. Türk futbolu adına ne güzel bir gün değil mi? Öte yandan yeni golcüsü Negredo bugün akşam saatlerinde İstanbula gelmesi bekleniyor. Beşiktaş'lı taraftarların havaalimanında İspanyol forveti karşılamayı şimdiden sabırsızlıkla beklemektedirler.


YORUMLAR (0)