Türkiye'de Her An Açıklanması Beklenen Transferler 2017/18
5 1

Türkiye'de Her An Açıklanması Beklenen Transferler 2017/18

  950 İzlenme 24.7.2017 0
Türkiye'de Her An Açıklanması Beklenen Transferler 2017/18
Resmi Büyüt
Her an açıklanması beklenen transferler gündeminde Beşiktaş'ın Diego Costa'yı Atletico Madrid'e gittiği iddia edilsede, zaten pembe hayaller kuran Beşiktaş camiası için şok etkisi oluşturmadı. Bence öte yandan Şenol Güneş'in, Conte tarafından bile disipline edemediği santraforun iplerini eline alabileceğini düşünmüyordum. Unutmayalım Beşiktaş pivot santroforlarla her zaman daha başarılı oldu bakınız Gomez bakınız Demba Ba. Beşiktaş camiası forvet transferi için uzun ve ayakları kuvvetli bir oyuncu bulmalıdır.

Jason Denayer hattı ise çok karmaşık durumda Başakşehir'in cephesinin çok iyi transferler yaptığını unutmayalım ancak Jason Denayer'in gitmemek için havaalanında sabahladığı ve Galatasaray aşığı olduğunu unutmamak gerek. Ayrıca Manchester City cephesinin stoper olarak yolladığı ancak bek oynatıldığı için geri aldığı profesyonelini tekrar bu lige yollar mı? Orası muamma. Beklenen transferin bir diğeride Fenerbahçe cephesine ait Lucas Perez kalitesini tartışmaya gerek yok ancak maliyeti 17 milyon sterlinlere çıkan bu oyuncu için kiralamakdan başka bir seçenek yok gibi görünüyor. Arsenal yönetimi ise direkt göndermekden geri adım atacak gibi değil. Trabzonspor'un Oscar Cardozo'dan sonra santrafor özlemini hepimiz biliyoruz. Burak Yılmaz seslerinin çok fazla duyulmaya başladığı su günlerde ciddi miktarda para kazanan bir oyuncuyu getirmesi zor olacakdır. 11 maçda 8 gol istatistiği hala formda olduğunun bir göstergesi gelirse anlaşabilsede Trabzon'nun uzun vadede gol yollarının çözümü olucağı tartışılamaz. Eliaquim Mangala Beşiktaş'ın Marcelo'dan ettiği kârı daha da tatlı hale getirecektir. Son zamanlarda objektif gözle baktığımda gördüğün en teknik stoper oyun açma konusunda Şenol'un gözdesi olacaktır. Pepe ile uyuşma sorunu yaşamayacaklarını düşünüyorum. Sofiane Feghouli'yi Valencia zamanlarından beri yakından takip ediyorum. Premier Lige pek ayak uyduramamış olsada bireysel olarak Igor Tudor'un düşündüğü sistemde vazgeçilmez olacaktır.

Bireysel bir oyuncu olması Sneijder'in yerini dolduramasa bile Galatasaray taraftarının kalbine girmesinin yolu olacaktır. Bu sene ligimizde izleyebilirsek geçen sene Fenerbahçe cephesi kaçırdığı bu oyuncu için yakınacaktır eminim.


YORUMLAR (0)