Orkun Işıtmak İle AVM'de Bir Gece
5 1

Orkun Işıtmak İle AVM'de Bir Gece

  1641 İzlenme 13.7.2017 1
Orkun Işıtmak İle AVM'de Bir Gece
Resmi Büyüt
Artık avmlerin gündelik hayatımızda büyük bir yer edindiğini inkar edemeyiz, kimi zaman oralardayken bütün günümüzü dahi geçirdiğimiz büyük bir platform halini aldılar. Youtube'da büyük bir kitleye sahip olan Orkun Işıtmak bu çekimde Avm'de neler oluyor neler bitiyor kafamızdaki tüm soruları cevaplandırıyor.

İçerisinde eğlenceden, giyime, teknoloji gibi her türlü araç gereçleri içerisinde bulabildiğimiz bu yerlerde; geceleri neler olduğunu, neler döndüğünü merak etmeyenimiz herhalde yoktur. Günün aydınlığında hep capcanlı ve hareketli olan bu yerler acaba geceleri nasıl bir yer haline geliyordu, gece burada kalsam ne olurdu ya da olmazdı diye sorular aklımızın kıyısından köşesinden mutlaka geçmiştir. Bu videoda bizim bu merakımızı yenme yönelik önemli bir adım atılmış ve zihnimizde yer eden soru işaretleri tek tek ortadan kalkmış. Videoyu izledikten sonra merakımızın önemli bir aşamada yok olduğunu söylemek mümkün ama isteğin hala devam ettiğini de söyleyebiliriz.

Çünkü o yerlere her adım attığımızda, oralarda başımızı her kaldırdığımızda bu merakımızın yeniden depreşeceği de diğer bir gerçek olarak söyleyebiliriz. Sizin de hala böyle bir merakınız varsa ve azıcık dahi olsa bunu yenmek ya da gidermek istiyorsanız; bu videoyu izlemenize fayda var derim.


YORUMLAR (0)