Prison Break 5. Sezon Hakkında Kısa Bilgi
5 1

Prison Break 5. Sezon Hakkında Kısa Bilgi

  1534 İzlenme 10.7.2017 1
Prison Break 5. Sezon Hakkında Kısa Bilgi
Resmi Büyüt
Dünyanın en popüler dizileri arasından gösterilen Prison Break'i aramızda bilinmeyenimiz hemen hemen yok gibidir.  Keşke hiç bitmezse dediğimiz hatta final yaptığında bile keşke devamı gelseydi dediğimiz ünlü hapishane dizisi Prison Break yapımcıları nihayet sesimizi duydu yabancı dizinin devamı olarak 5. sezonla karşımıza çıktı.

Seyircilerin heyecan ve serüvenlerle dolu 4 sezon yaşatan bu muhteşem dizi kuşağı ani bir final ile birçok takipçisini üzmüştü. Aradan geçen uzun senelere rağmen hala dünya izlenme sıralamalarında zirveleri kimseye bırakmayan bu eser birçok yapımcının da tekrar ilgi odağı haline almaya başladı, şüphesiz bunda takipçilerinin de yoğun ısrar ve taleplerinin olduğu yadsınamaz büyük bir gerçek. Dizinin 5. sezonuna gelicek olursak da yapımcılar diziye olan ilgi ve odağı arttırmak amacıyla da yayın öncesinde birçok fragman yayınladılar. 4. sezon final sahnesinde Dizinin başrol oyuncusu Scofield ölmüştü, diziseverleri bir anda üzmüştü. Acaba devamı gelse bile sevilen başrol oyuncusu ölen bir dizinin nasıl olurda 5. sezon çekilir diye kendi kendimize demişizdir. Ama aradan o kadar yıl geçmesine rağmen fragman geldi ve dizideki dahi karakterimiz Micheal Scofield yaşadığını görerek acaba nasıl bir plan yaptı da hala yaşıyor diyenimiz oldu. Fragman da Michael Scofield'in sebebini bilmediğimiz bir sebepten dolayı hala hayatta olduğunu ve arap ülkelerinden birinde de yine bir hapishane kaçış sahnesinin yaşandığını da anlamak oldukça mümkün. Dizi 5. sezon olarak sadece 9 bölüm yayınlandı ve olay örgüsü çok hızlı ilerliyor. Hapisten kaçıs sahnesi sadece birkaç bölüme sığdırılmış ve sonrasında harici düşmanlar ile savaş başlıyor. 

Dizideki 5. sezonun en heyecanlı yerlerinden birisi hiç şüphesiz Michael ile sara'ın tekrar biraraya geldiği sahne. İzleyici olarak büyülendiğimi ve kalp atışlarım hızlandığını söyleyebilirim. Kısacası 5. sezon biz izleyicilerin göz ve seyir zevkini tatmin etti ama kısa sürmüş umarım devamı gelir.


YORUMLAR (0)