Pablo Escobar'ın Hayatını Anlatan Narcos Dizisi
5 1

Pablo Escobar'ın Hayatını Anlatan Narcos Dizisi

  1870 İzlenme 24.4.2017 1
Pablo Escobar'ın Hayatını Anlatan Narcos Dizisi
Resmi Büyüt
Pablo Emilio Escobar Gaviria.. Kısaca El-Patron.. 
Kolombiyanın gelmiş geçmiş en büyük liderlerinden gösterilen ve halen Kolombiyada doğan erkek çocuklarına ismi verilen, kimilerine göre terörist kimilerine göre bir ekol. İşte böyle bir liderin hayatını çarpıcı unsurlarla ekranlara döken bir dizi Narcos.

Farklı milletlerden oyuncuların oynadığı birçok kişinin uyum içinde harikaların olduğu bir internet dizisinden bahsediyoruz. Eğer suç ve gerilimden hoşlanıyorsanız dizi çok geçmeden kendine bağlıyor sizi. Farklı milletlerden oyuncuların olması ve bu oyuncuların birbiriyle gerçekleştirdikleri uyum ise büyük bir takdiri hak ediyor. Dizide aynı zamanda Güney Amerika esintileri insanın içine işleyecek düzeyde iyi anlatılmış. Özellikle o bölgelere ilgi duyuyorsanız Narcos tam anlamıyla size hitap eden bir dizi olabilir. Dizi aslında kısa bir süre için  kurgulanmıştı fakat ilk 2 sezon çok beğenilince ilerleyen bölümlerde diğer uyuşturucu kartelleri de dizide gösterilecek.

Peki Escobar bir kahraman mı yoksa bir terörist mi? Aslındaki dizideki temel sorun bu. Escobar yeri geldiği zaman tüm fakirlere yardım eden bir kahraman olmuş aynı zamanda hükümetle yaşadığı sürtüşmelerden dolayı yaptığı kanlı eylemlerle bir terörist olmaktan da hiç çekinmemiş. Çoğu sinema eleştirmeni dizinin aslında Escobara hayranlık uyandırmak için çekildiğini savunuyor ama olayın aslını sağlam olarak araştıran bir kişi Escobar'a karşı tavrını çok net belirleyebilir. Tamamıyle kişisel bir görüş. Narcos'un  3. sezonun ne zaman yayınlanacağı henüz açıklanmadı. İlerleyen bölümlerde neler olacağını ve ne gibi süprizler izleyicileri karşılayacak hep birlikte izleyip göreceğiz.  


YORUMLAR (0)