Benim Adım Sam Filmi
5 1

Benim Adım Sam Filmi

  1278 İzlenme 22.3.2017 1
Benim Adım Sam Filmi
Resmi Büyüt
2001 senesinde faaliyete giren ABD'den çıkan dram filmidir. Kısaca özetleyecek olursak, baba olmanın herşeyden bağımsız, yüce bir meslek olduğu gerçeği ile başbaşa kalacağınız l'm SAM, sizlere duygusal anlar yaşatacak.

Zeka geriliği bulunan bir adam olan Sam, Starbucks'ta çalışarak yaşamını kazanmaya çalışan ve herkes tarafından sevilen biridir. Hamile eşinin doğum sonrası hastane de onu ve bebeğini terk etmesi ile başlayan hikaye farklı duyguları bir arada yaşatıyor. 7 yaşındaki bir çocuğun zekasına sahip olan Sam iyi bir sosyal çevreye ve iyi arkadaşlıklara sahiptir. Ancak minik lucy'nin 7 yaşına gelmesi baba ve kızını trajedik bir mücadeleye sürükleyecek. Lucy'nin doğum günü partisi esnasında bir sosyal güvenlik mensubunun gelişi olayı tetikliyor. Kalbinize iyi gelecek bir 2 saat teklifine evet diyorsanız Sam ile bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Sean Penn'in, Sam Dawson rolüyle efsaneleştiği film çok uzun olmasından izleyicileri sıksa da genede izlenmeye değecektir.

Oscar ve farklı etkinliklerde ödüle aday olan filmde hafızaya kazınan ve sevilen isimler şöyledir; Sean Penn ve Michelle Pfeiffer oynamaktadır.

Hazırlayan : Batuhan Çakmakçı

YORUMLAR (0)