ARİF V 216 Fragmanı
5 1

ARİF V 216 Fragmanı

  606 İzlenme 18.03.2017
ARİF V 216 Fragmanı
Resmi Büyüt
Cem Yılmaz gerek başarılı film projeleri gerekse de fundamental şovları ile izleyicilerin ve hayranlarının gönlüne taht kurmuş çok ünlü bir komedyendir. Onun çoğu filmini ezbere biliriz ancak öyle bir yapıtı var ki o diğerlerinden çok farklı. 

Bu film tabii ki Cem Yılmaz'ın ilk filmlerinden birisi olan G.O.R.A filmi. Film çekildikten 4-5 sene sonra ise serinin ikinci filmi A.R.O.G ismiyle vizyona çıktı. A.R.O.G da çok beğenildi ama daha sonra çıkan filmlerin bu seriyle bir alakası yoktu. Tamamen başka maceralara yelken açan Cem Yılmaz, en sonunda bu seriye bir devam filmi daha çekmeye karar verdi. Bu filmin adı herkesin bildiği gibi Arif V 216. Cem Yılmaz bu filmi geçtiğimiz sene yazmaya başladığını söylemişti ve bu hafta ilk teaserı yayınlandı. Daha ilk günden bir milyon izlenmeye ulaşan 145 saniyelik bu teaserda film ile ilgili bazı ipuçları var. Diğer bir başrol oyuncusu olan Ozan Güven yani filmdeki adıyla 216, bir uzay gemisi tarafından dünyaya gelir. İşte filmin bu başlangıç sahnesinden sonra çok komik bir maceraya yelken açacak bu ikilinin yeni filmi tüm Türkiye tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Şu ana kadar yaptığı tüm projelerle gönülllere taht kuran Cem Yılmaz, bu film ile de gişe rekorları kıracak gibi  gözüküyor. Bakalım Cem Yılmaz, Arif V 216 filmiyle bu sefer bizi ne kadar kahkahaya boğacak? Genelde filmlerinde hep aynı kişilerle çalışması nedeniyle birçok eleştiriye maruz kalan Cem Yılmaz, bakalım yeni sinema çekiminde de aynı oyuncuları oynatacak mı?

Gelecek yıl yani 2018 de vizyonda olması beklenen Arif V 216 sinema filmi şimdiden Cem Yılmaz takipçilerini heyecanlandırdı. Ama bazı sinemaseverler filmin daha erken çıkmasını isteyerek, şimdi kim bekleyecek 2018'e kadar diye tatlı bir sitem etmişlerdir. Cem Yılmaz kısa fragmanı youtube de kendi kanalında paylaşmış, Cem Yılmaz'ın paylaştığı trailer gün geçtikçe daha çok artacak gibi. Yayınlanan videonun süresi 2 dakika 25 saniyelik olan fragman yayınladığı ilk günden youtube'de trend videolar listesine girerek 1.065.082 görüntülemeye ulaştı ve büyük ihtimal ilerleyen zamanlarda fragmandan 2-3 sahne daha paylaşacaktır.


YORUMLAR (0)