ARİF V 216 Fragmanı
5 1

ARİF V 216 Fragmanı

  1540 İzlenme 18.3.2017 2
ARİF V 216 Fragmanı
Resmi Büyüt
Son yıllarda yaptığı filmler bazı seyircileri tatmin etmese de Cem Yılmaz bu sefer zaten büyük bir kitlesi olan GORA, AROG'un devamı niteliğindeki ARİF V 216 ile izleyenlerin karşısına çıkacak. 

Filmlerinde çekirdek kadrosunu devamlı farklı karakterlerle karşımıza çıkaran Cem Yılmaz bu sene çıtayı epey yükseltmiş gözüküyor. Klasikleşmiş Zafer Algöz, Ozan Güven, Çağlar Çorumlu, Özkan Uğur'lu kadrosuna Seda Bakan, Mert Fırat ,Gupse Özay gibi isimleri ekledi. Bu kadro kağıt üstünde bile gişeleri alt üst edecek gibi duruyor.Filmde başrolü Cem Yılmaz ve Ozan Güven alıyor. Daha önce birçok filmde başrolü paylaşan bu ikili en son Pek Yakında'da beraber rol almıştı.

Cem Yılmaz gerek başarılı film projeleri gerekse de fundamental şovları ile izleyicilerin ve hayranlarının gönlüne taht kurmuş çok ünlü bir komedyendir. Onun çoğu filmini ezbere biliriz ancak öyle bir yapıtı var ki o diğerlerinden çok farklı. 

Bu film tabii ki Cem Yılmaz'ın ilk filmlerinden birisi olan G.O.R.A filmi. Film çekildikten 4-5 sene sonra ise serinin ikinci filmi A.R.O.G ismiyle vizyona çıktı. A.R.O.G da çok beğenildi ama daha sonra çıkan filmlerin bu seriyle bir alakası yoktu. Tamamen başka maceralara yelken açan Cem Yılmaz, en sonunda bu seriye bir devam filmi daha çekmeye karar verdi. Bu filmin adı herkesin bildiği gibi Arif V 216. Cem Yılmaz bu filmi geçtiğimiz sene yazmaya başladığını söylemişti ve bu hafta ilk teaserı yayınlandı. Daha ilk günden bir milyon izlenmeye ulaşan 145 saniyelik bu teaserda film ile ilgili bazı ipuçları var. Diğer bir başrol oyuncusu olan Ozan Güven yani filmdeki adıyla 216, bir uzay gemisi tarafından dünyaya gelir. İşte filmin bu başlangıç sahnesinden sonra çok komik bir maceraya yelken açacak bu ikilinin yeni filmi tüm Türkiye tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Şu ana kadar yaptığı tüm projelerle gönülllere taht kuran Cem Yılmaz, bu film ile de gişe rekorları kıracak gibi  gözüküyor. Bakalım Cem Yılmaz, Arif V 216 filmiyle bu sefer bizi ne kadar kahkahaya boğacak? Genelde filmlerinde hep aynı kişilerle çalışması nedeniyle birçok eleştiriye maruz kalan Cem Yılmaz, bakalım yeni sinema çekiminde de aynı oyuncuları oynatacak mı?

Gelecek yıl yani 2018 de vizyonda olması beklenen Arif V 216 sinema filmi şimdiden Cem Yılmaz takipçilerini heyecanlandırdı. Ama bazı sinemaseverler filmin daha erken çıkmasını isteyerek, şimdi kim bekleyecek 2018'e kadar diye tatlı bir sitem etmişlerdir. Cem Yılmaz kısa fragmanı youtube de kendi kanalında paylaşmış, Cem Yılmaz'ın paylaştığı trailer gün geçtikçe daha çok artacak gibi. Yayınlanan videonun süresi 2 dakika 25 saniyelik olan fragman yayınladığı ilk günden youtube'de trend videolar listesine girerek 1.065.082 görüntülemeye ulaştı ve büyük ihtimal ilerleyen zamanlarda fragmandan 2-3 sahne daha paylaşacaktır.

Benim kişisel görüşüm zaten Cem Yılmaz her zaman kaliteli mizah anlayışını her filmine yansıtmıştı. Aldığı eleştiriler onu hırslandırmış olacak ki kurulması güç kadroyla bu sefer daha  uzun yıllar akıllarda iz bırakmak istiyor. 2018 Yılını iple çekiyorum.

Hazırlayan : Can Taşkit - Berkay Atalay

YORUMLAR (0)