259292409
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
TREND VİDEOLAR – KEYİFLİ DAKİKALAR

Gonca Vuslateri: Türkiye’nin en iyi erkek sesi Teoman

Gonca Vuslateri: Türkiye’nin en iyi erkek sesi Teoman
REKLAM ALANI
Gonca Vuslateri: Türkiye’nin en iyi erkek sesi Teoman

Geçtiğimiz yılın sürpriz aşklarından olan Gonca Vuslateri ve Hakan Altun birlikteliği 2021’i görmeden sona ermişti. Vuslateri, önceki gün “Türkiye’nin en iyi erkek sesi Teoman” şeklinde bir paylaşımda bulundu. Vuslateri’nin bu mesajı ayrılık sonrasında ‘manidar’ olarak yorumlandı.

Gonca Vuslateri ve Hakan Altun birlikteliği herkesi şaşırtmış ancak ikili, yeni yılı görmeden yollarını ayırmıştı. Çiftin yaşadıkları fikir ayrılıkları nedeni ile bu kararı aldıkları öne sürülmüştü.

Ünlü şarkıcı, Gonca Vuslateri’yi sosyal medya hesabından da sildi. Altun, ilişkisi başladığı zaman sadece Vuslateri’yi takip ediyordu.

Ayrılık sonrası Vuslateri’nin sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar ise dikkat çekti.

Ünlü oyuncu, önce Instagram’dan, “İnsanın umudunu kaybettiren şeyler; yalanlar, sahtelikler, riyakarlıklar, iftiralar, aldatanlar diye devam eden bir liste” yazılı bir paylaşımda bulundu.

2939833_add06194bb81f30ec0fee70a8ee6c238_640x640

Vuslateri sonrasında da, “Türkiye’nin en iyi erkek sesi Teoman” şeklinde bir mesaj paylaştı. Vuslateri’nin paylaşımı ayrılık sonrasında, sosyal medya kullanıcıları tarafından ‘manidar’ olarak yorumlandı.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ